Skype: bayanekis

WhatsApp:  0542 357 98 36

SSS

SIKÇA SORULAN SORULAR

ÖDEMEMİN YATACAĞINDAN NASIL EMİN OLABİLİRİM?

8 senedir yayın hayatında olan, 15 senelik kurumsal bir firmaya bağlı web sitesinde çalışıyor olacaksınız. Ödemenizin gecikmesi veya yatırılamaması gibi bir durum asla söz konusu olamaz.

KİMLERLE SOHBET EDECEĞİM?

Siteye üye olan diğer kullanıcılarla sohbet ediyor olacaksınız. İstemediğiniz kullanıcıyı odanızdan atabilir ya da engelleyebilirsiniz. Sohbet edeceğiniz kişiyi seçmek tamamen size kalmış.

SOHBET ETTİĞİM KİŞİ İLE GÖRÜŞEBİLİRMİYİM?

Hayır. Servis tamamen online sohbet üzerine kurulu. Sohbet esnasında herhangi bir iletişim bilgisi vermek ya da almak yasak. Kural ihlali durumunda hesabınız askıya alınabilir.

BİLGİSAYARIM OLMAK ZORUNDA MI?

Aslında hayır. Telefon üzerinden de siteye bağlanarak sohbet odanızı açmanız mümkün. Ancak çok verim alamayacağınız için kazancınız da düşük olacaktır.

SADECE BAYANLAR MI ÇALIŞABİLİYOR?

Şuan için evet. Sonraki dönemlerde bu değişebilecek olsa da, şuan için sadece bayan sohbet operatörleri alıyoruz.

HEDİYE DAKİKA NEDİR?

Sohbet ettiğiniz üye, tamamen kendi isteği ile size hediye dakika gönderebilir. Gönderilen hediye dakikalar, aynı sohbet dakikaları gibi hesabınıza kazanç olarak eklenir.

BİR SAATTE NE KADAR KAZANIRIM?

Bir saatlik kazancınız 51 TL'dir.

SÜREKLİ ÇALIŞMAK ZORUNDAMIYIM?

İstediğiniz zaman ara verebilir, istediğiniz zaman çalışmaya devam edebilirsiniz. Sistem saatlik kazanç üzerinden hesap ettiği için, çalışma saatleri, günleri, dönemleri tam anlamıyla size kalmış.

YAŞ SINIRI VAR MI?

21 yaşın üzerindeki her bayan sohbet operatörü olabilir. Önemli olan giyime, duruşa ve sohbetin kalitesine önem vermektir. Kimse bakımsız bir insanla sohbet etmek istemez.